Ansatte

Konsern
Sissel Nilssen : Øk/finans

Sissel Nilssen

Øk/finans

sissel@hlk.no
+47 917 03 868
Rune Nyrem Kristensen : Innkjøpssjef

Rune Nyrem Kristensen

Innkjøpssjef

rune.kristensen@hlk.no
+47 907 84 633
Knut-Arne Mathisen : Innkjøpskonsulent

Knut-Arne Mathisen

Innkjøpskonsulent

knut-arne.mathisen@hlk.no
+47 917 42 804
Grete Hanssen : Porteføljeforvalter

Grete Hanssen

Porteføljeforvalter

grete.hanssen@hlk.no
+47 950 38 653
Rolf Inge Roth : Administrerende direktør

Rolf Inge Roth

Administrerende direktør

rir@hlk.no
+47 909 78 985
Bjørn Ludvigsen : Rådgiver kommunikasjon og forretningsutvikling

Bjørn Ludvigsen

Rådgiver kommunikasjon og forretningsutvikling

bludvigs@hlk.no
+47 951 08 435
Bjørn-Erik Olsen : Økonomisjef

Bjørn-Erik Olsen

Økonomisjef

bjorn.erik.olsen@hlk.no
+47 959 44 270
Linda Chruickshank Takøy : HR-leder

Linda Chruickshank Takøy

HR-leder

lct@hlk.no
+47 481 56 215
Eidar Tøllefsen : Leder Beredskap/Kvalitet

Eidar Tøllefsen

Leder Beredskap/Kvalitet

eidar.toellefsen@hlk.no
+47 951 69 769
Turi Paulsen : Regnskapssjef

Turi Paulsen

Regnskapssjef

turi.paulsen@hlk.no
+47 934 20 940
Janne Gabrielsen : Regnskapsmedarbeider

Janne Gabrielsen

Regnskapsmedarbeider

janne.gabrielsen@hlk.no
+47 480 01 964
May-Liss Hesjevik : Regnskapsmedarbeider

May-Liss Hesjevik

Regnskapsmedarbeider

may-liss.hesjevik@hlk.no
+47 971 50 055
Greta Romarheim : Lønns-/regnskapsmedarbeider

Greta Romarheim

Lønns-/regnskapsmedarbeider

greta.romarheim@hlk.no
+47 906 05 886
Heidi Nygård : Porteføljeforvalter

Heidi Nygård

Porteføljeforvalter

heidi.nygard@hlk.no
+47 928 41 148
Nett
Sture Hellesvik : Leder HLK Nett

Sture Hellesvik

Leder HLK Nett

sture.hellesvik@hlk.no
+47 481 14 611
Tommy Arnesen : Montør

Tommy Arnesen

Montør

tommy.arnesen@hlk.no
+47 990 94 324
Jørn Erlend Hansen : Montør

Jørn Erlend Hansen

Montør

jorn.hansen@hlk.no
+47 958 31 380
Leif Korneliussen : Montør

Leif Korneliussen

Montør

leif.korneliussen@hlk.no
+47 905 15 053
Svein Solberg : Montør

Svein Solberg

Montør

svein.solberg@hlk.no
+47 905 15 054
Oddbjørn Martinussen : AMS-koordinator

Oddbjørn Martinussen

AMS-koordinator

oddbjorn.martinussen@hlk.no
+47 907 77 421
John Larssen : Montør

John Larssen

Montør

john.larssen@hlk.no
+47 909 41 450
Remi-Mikael Brenne : Ingeniør

Remi-Mikael Brenne

Ingeniør

remi.brenne@hlk.no
+47 934 95 094
Gry Pedersen : Områdeansvarlig

Gry Pedersen

Områdeansvarlig

gry.pedersen@hlk.no
+47 980 74 458
Knut Fagerheim : Fagansvarlig plan

Knut Fagerheim

Fagansvarlig plan

knut.fagerheim@hlk.no
+47 909 57 611
Geir Jenssen : Dokumentasjon

Geir Jenssen

Dokumentasjon

geir.jenssen@hlk.no
+47 917 48 052
Jim-Hugo Henriksen : Langtidsplan

Jim-Hugo Henriksen

Langtidsplan

jim.hugo.henriksen@hlk.no
+47 414 86 660
Per-Helge Sæther : Teknisk utvikling

Per-Helge Sæther

Teknisk utvikling

per.helge.saeter@hlk.no
+47 482 77 917
Hans Z. Schjelderup : Overingeniør Nett

Hans Z. Schjelderup

Overingeniør Nett

hans.schjelderup@hlk.no
+47 951 61 271
Kjell Luneborg : Leder, måling

Kjell Luneborg

Leder, måling

kjell.luneborg@hlk.no
+47 950 45 628
Henning Adolfsen : Ansvarlig, målerverdier

Henning Adolfsen

Ansvarlig, målerverdier

henning.adolfsen@hlk.no
+47 907 85 717
Jørn Nordgård : Målerarbeid næring/felt

Jørn Nordgård

Målerarbeid næring/felt

jorn.nordgard@hlk.no
+47 952 42 699
Kine Vinje Rinaldo : Lærling

Kine Vinje Rinaldo

Lærling


Mathias Paulsen : Lærling

Mathias Paulsen

Lærling


Vidar Solbakken : Fagansvarlig drift

Vidar Solbakken

Fagansvarlig drift

vidar.solbakken@hlk.no
+47 971 53 181
Lars Sletten : Fagansvarlig Netbas

Lars Sletten

Fagansvarlig Netbas

lars.sletten@hlk.no
+47 909 53 612
Ove Paulsen : Teknisk drift

Ove Paulsen

Teknisk drift

ove.paulsen@hlk.no
+47 906 65 502
Torgeir Ingebrigtsen : Energimontør

Torgeir Ingebrigtsen

Energimontør

torgeir.ingebrigtsen@hlk.no
+47 909 99 313
Terje Vea : Lager/logistikk

Terje Vea

Lager/logistikk

terje.vea@hlk.no
+47 907 01 811
Tor Ribe : Driftsingeniør

Tor Ribe

Driftsingeniør

tor.ribe@hlk.no
+47 950 08 411
Stig Tore Nilsen : Koordinator

Stig Tore Nilsen

Koordinator

stigtore.nilsen@hlk.no
+47 908 67 952
Frank Lorentsen : Prosjektmedarbeider måling

Frank Lorentsen

Prosjektmedarbeider måling

frank.lorentsen@hlk.no
+47 417 45 653
Marius Indregaard : Prosjektmedarbeider måling

Marius Indregaard

Prosjektmedarbeider måling

marius.indregaard@hlk.no
+47 477 14 498
Adrian Eriksen : Energimontør

Adrian Eriksen

Energimontør

adrian.eriksen@hlk.no
+47 948 93 249
Bjørn Ståle Mauseth : Energimontør

Bjørn Ståle Mauseth

Energimontør

bjorn.stale.mauseth@hlk.no
+47 971 99 001
Ernst-Magne Nilsen : Energimontør

Ernst-Magne Nilsen

Energimontør

ernst-magne.nilsen@hlk.no
+47 905 79 520
Håkon Solberg : Lærling

Håkon Solberg

Lærling

hakon.solberg@hlk.no
+47 905 73 880
Harry Buschmann : Målermontør

Harry Buschmann

Målermontør

harry.buschmann@hlk.no
+47 905 29 980
Jan Tore Vollebu : Energimontør

Jan Tore Vollebu

Energimontør

jan.tore.vollebu@hlk.no
+47 992 43 196
Joakim Aaker : Energimontør

Joakim Aaker

Energimontør

joakim.aaker@hlk.no
+47 990 94 324
Joar Hansen : Energimontør

Joar Hansen

Energimontør

joar.hansen@hlk.no
+47 905 06 511
Jostein Fjellvang : Montør

Jostein Fjellvang

Montør

jostein.fjellvang@hlk.no
+47 954 09 918
Magnus Svendsen : Energimontør

Magnus Svendsen

Energimontør

magnus.svendsen@hlk.no
+47 456 08 324
Mats Hamnli : Montør

Mats Hamnli

Montør

mats.hamnli@hlk.no
+47 416 90 448
Ove Antonsen : Energimontør

Ove Antonsen

Energimontør

ove.antonsen@hlk.no
+47 913 74 001
Roar Inge Johansen : Energimontør

Roar Inge Johansen

Energimontør

roar.inge.johansen@hlk.no
+47 900 49 606
Roy-Kristian Eilefsen : Energimontør

Roy-Kristian Eilefsen

Energimontør

roy-kristian.eilefsen@hlk.no
+47 417 61 896
Rune Olsen : Koordinator

Rune Olsen

Koordinator

rune.olsen@hlk.no
+47 909 67 846
Sivert Sareussen : Energimontør

Sivert Sareussen

Energimontør

sivert.sareussen@hlk.no
+47 480 35 083
Sven Arne Holm : Energimontør

Sven Arne Holm

Energimontør

sven.arne.holm@hlk.no
+47 957 08 565
Tom Anderzen : Energimontør

Tom Anderzen

Energimontør

tom.anderzen@hlk.no
+47 992 29 052
Tord Warberg : Fagarbeider

Tord Warberg

Fagarbeider

tord.warberg@hlk.no
+47 908 38 143
Tore Torsteinsen : Energimontør

Tore Torsteinsen

Energimontør

tore.torsteinsen@hlk.no
+47 957 21 112
Torleif Thomassen : Koordinator

Torleif Thomassen

Koordinator

torleif.thomassen@hlk.no
+47 950 41 200
Arthur Balteskard : Områdeansvarlig

Arthur Balteskard

Områdeansvarlig

arthur.balteskard@hlk.no
+47 918 22 148
Kunde
Michelle Behrens Johansen : Markedskonsulent

Michelle Behrens Johansen

Markedskonsulent

michelle.johansen@hlk.no
+ 47 918 89 798
Christian Rogde-Gilje : Kundekonsulent

Christian Rogde-Gilje

Kundekonsulent

christian.rogde-gilje@hlk.no
+47 992 62 105
Evan Didriksen : Prosjektleder

Evan Didriksen

Prosjektleder

evan.didriksen@hlk.no
+ 47 951 62 600
Grete Ekse : Koordinator Kundeservice

Grete Ekse

Koordinator Kundeservice

grete.ekse@hlk.no
+47 938 11 651
Anita Johansen : Kundekonsulent

Anita Johansen

Kundekonsulent

anita.johansen@hlk.no
+47 957 96 352
Bente Myreng Mathisen : Kundekonsulent

Bente Myreng Mathisen

Kundekonsulent

bente.myreng-mathisen@hlk.no
+47 950 43 902
Hilde Merethe Hårvik : Kundekonsulent

Hilde Merethe Hårvik

Kundekonsulent

hilde.haarvik@hlk.no
+47 984 30 238
Gudrun Bowitz : Kundekonsulent

Gudrun Bowitz

Kundekonsulent

gudrun.bowitz@hlk.no
+47 77 04 25 35
Ørjan Kvalø : Leder

Ørjan Kvalø

Leder

orjan.kvalo@hlk.no
+47 905 43 480
Astrid Birkeland : Salgsansvarlig privat

Astrid Birkeland

Salgsansvarlig privat

astrid.birkeland@hlk.no
+47 907 78 810
Elin K. B. Westvik : Salgsansvarlig bedrift

Elin K. B. Westvik

Salgsansvarlig bedrift

elin.westvik@hlk.no
+47 412 33 813
Bredband
Tony Svengård : Leder

Tony Svengård

Leder

tony.svendgard@hlk.no
+47 970 10 011
Christian Rogde-Gilje : Kundekonsulent

Christian Rogde-Gilje

Kundekonsulent

christian.rogde-gilje@hlk.no
+47 992 62 105
Trond Mikkelsen :

Trond Mikkelsen

trond.mikkelsen@hlk.no
+47 918 02 600
Tor Gunnar Olsen : Senior IT-Konsulent

Tor Gunnar Olsen

Senior IT-Konsulent

tor-gunnar.olsen@hlbb.no
+47 411 61 791
Joakim Sara : IT-Konsulent

Joakim Sara

IT-Konsulent

joakim.sara@hlbb.no
+47 971 21 111
Cathrine Berg : Administrasjonskonsulent

Cathrine Berg

Administrasjonskonsulent

cathrine.berg@hlbb.no
+47 901 01 456
Lauritz Torbergsen : Plan og dokumentasjon

Lauritz Torbergsen

Plan og dokumentasjon

lauritz.torbergsen@hlbb.no
+47 906 97 741
Siw Heidi Ringberg : 1.linje suppor\salg

Siw Heidi Ringberg

1.linje suppor\salg

siw.heidi.ringberg@hlbb.no
+47 959 16 680
Helge Lindstrøm : Montør fiber/radio

Helge Lindstrøm

Montør fiber/radio

helge.lindstrom@hlbb.no
+47 906 46 262
Frank Henriksen : Montør fiber/radio

Frank Henriksen

Montør fiber/radio

frank.henriksen@hlk.no
+47 957 35 627
Produksjon
Øyvind Strøm : Produksjonssjef

Øyvind Strøm

Produksjonssjef

oyvind.strom@hlk.no
+47 982 57 938
Markus Kåre Simonsen : Avdelingsingeniør maskin

Markus Kåre Simonsen

Avdelingsingeniør maskin

markus.simonsen@hlk.no
+47 456 30 818
Bernt Andersen : Avdelingsingeniør

Bernt Andersen

Avdelingsingeniør

bernt.andersen@hlk.no
+47 901 81 520
Per-Odd Sjøvoll : Energioperatør

Per-Odd Sjøvoll

Energioperatør

per-odd.sjovoll@hlk.no
+47 992 78 555
Gunnar Bendiktsen : Energioperatør

Gunnar Bendiktsen

Energioperatør

gunnar.bendiktsen@hlk.no
+47 900 63 713
Ronny Pettersen : Energioperatør

Ronny Pettersen

Energioperatør

ronny.pettersen@hlk.no
+47 906 05 733
Odd-Terje Johnsen : Energioperatør

Odd-Terje Johnsen

Energioperatør

odd-terje.johnsen@hlk.no
+47 917 18 744
Tom Elvevoll : Energioperatør

Tom Elvevoll

Energioperatør

tom.elvevoll@hlk.no
+47 977 43 390
Nina Elise Simonsen : Avdelingsingeniør elkraft

Nina Elise Simonsen

Avdelingsingeniør elkraft

nina.elise.simonsen@hlk.no
+47 936 88 434
DLE
Finn-Arild Berge : Tilsynsingeniør, DLE

Finn-Arild Berge

Tilsynsingeniør, DLE

finn-arild.berge@hlk.no
+47 911 86 262
Gjermund Aas : Leder, Det lokale eltilsyn

Gjermund Aas

Leder, Det lokale eltilsyn

gjermund.aas@hlk.no
+47 992 91 255
Kurt Svein Larsen : Tilsynsingeniør, DLE

Kurt Svein Larsen

Tilsynsingeniør, DLE

kurt.larsen@hlk.no
+47 911 75 179
Tom Kirkhaug : Tilsynsingeniør DLE

Tom Kirkhaug

Tilsynsingeniør DLE

tom.kirkhaug@hlk.no
+47 905 49 308
AIR
Kristian Bøckman : Leder

Kristian Bøckman

Leder

kristian.bockman@hlk.no
+47 465 06 465
Johan M. Eliseussen : Dronepilot

Johan M. Eliseussen

Dronepilot

johan.eliseussen@hlk.no
+47 957 60 170
Joachim Skovro : Dronepilot

Joachim Skovro

Dronepilot

joachim.skovro@hlk.no
+47 480 51 380